فهرست

احداث عملیات ساختمانی، تاسیسات میکانیکی و برقی خانه بهداشت در روستای مرزیکلا

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد نسبت به احداث و اجرای عملیات ساختمانی، تاسیسات میکانیکی و برقی یک باب خانه بھداشت روستای مرزیکلا به متراژ ١٢٠ مترمربع را برابر استاندارد و برخورداری از کیفیت بالا و منطبق با موازین اصولی و فنی مطابق مشخصات فنی و نقشه اجرایی پیوست از طریق شرکتھای خصوصی اقدام نماید

احداث فاز اول مرکز بهداشت روستای شهیدآباد

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد احداث فاز اول مرکز بھداشت روستای شھید آباد را برابر استاندارد و برخورداری از کیفیت بالا و منطبق با موازین اصولی و فنی مطابق مشخصات فنی و نقشھ اجرایی پیوست از طریق شرکتھای خصوصی اقدام نماید

واگذاری امور باغبانی و فضای سبز پردیس دانشگاه و خوابگاه خواهران

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد نسبت به واگذاری امور باغبانی و فضای سبز دانشگاه و خوابگاه خواهران را برابر با استاندارد و برخوردار از کیفیت بالا و منطبق با موازین اداری از طریق بخش خصوصی اقدام نماید.

واگذاری امور حمل و نقل ستاد مرکزی دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد نسبت به واگذاري امور حمل و نقل و سرویس دهی ستاد مرکزي دانشگاه را برابر استاندارد و برخوردار از کیفیت بالا و منطبق با موازین اداري از طریق بخش خصوصی اقدام نماید:

واگذاری امور تغذیه و سلف سرویس شامل تهیه ، طبخ و توزیع در مراکز آموزشی و درمانی آیت الله روحانی - شهید بهشتی - شهید یحیی نژاد

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد نسبت به واگذاري امور تغذیه و سلف سرویس شامل تهیه، طبخ و توزیع در مراکز آموزشی و درمانی آیت الله روحانی - شهید بهشتی- شهید یحیی نژاد را برابر استاندارد و برخوردار از کیفیت بالا و منطبق با موازین بهداشتی و درمانی از طریق بخش خصوصی اقدام نماید:

خدمات مهندسی مشاوره نظارت تاسیسات برقی، مکانیکی و ساختمانی کلیه پروژه های دانشگاه در سطح شهرستان بابل

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد خدمات مهندسی مشاوره نظارت تاسیسات برقی، مکانیکی و ساختمانی خانه هاي بهداشت و کلیه پروژه هاي دانشگاه در سطح شهرستان بابل را برابر استاندارد و برخورداری از کیفیت بالا و منطبق با موازین اصولی و فنی مطابق مشخصات اجرایی پیوست از طریق شرکتهای خصوصی اقدام نماید.

همایش پیاده روی بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، به مناسبت هفته وحدت در راستای فرهنگ سازی عمومی همایش پیاده روی بانوان به همراه جشنواره غذا (جهت کمک به بیماران صعب العلاج) و قرعه کشی برای شرکت کنندگان، در دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می‌ گردد.

تیم ورزشی آمادگی جسمانی بانوان

کمیته ورزشی کارکنان دانشگاه در نظر دارد جهت استعداد یابی از همکاران محترم ستاد و واحدهای تابعه، افرادی را در رده های سنی (۲۰ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ سال به بالا) جهت تیم ورزشی آمادگی جسمانی بانوان انتخاب نمایند.

پدافند غیر عامل از لنز دوربین

نخستین مسابقه عکس و فیلم با عنوان پدافند غیر عامل از لنز دوربین توسط اداره کل پدافند غیر عامل استانداری مازندران برگزار می شود. کلیه فیلم ها و عکس ها با موضوع پدافند غیر عامل در بخش فیلم، ۲ فیلم با حداکثر ۶۰ ثانیه و در بخش عکس حداکثر ۵ عکس می باشد.

همایش بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته سلامت بانوان ایرانی

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، مراسم پیاده روی بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته سلامت بانوان ایرانی توسط اداره ورزش با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل روز پنج شنبه ۲۶ مهرماه ساعت ۹ صبح از معاونت بهداشتی (میدان باغ فردوس) تا میدان ولایت و همایش بانوان بابل ساعت ۱۷-۱۵ در زمین بازی گلستان نوشیروانی برگزار می گردد. لذا از بانوان محترم جهت شرکت در همایش دعوت بعمل می آید.

برگزاری اولین کارگاه فشرده آموزش کارآزمایی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

اولین کارگاه فشرده آموزش کارآزمایی بالینی در سه سطح، تربیت مدرسین و صاحبنظران چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ (از ساعت ۸ صبح) در دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می شود

تکمیل فاز دوم بیمارستان ۳۲ تختخوابی بندپی

دانشگاه علوم پزشکی بابل در نظر دارد تکمیل فاز دوم بیمارستان ۳۲ تختخوابی بندپی را بر اساس نقشه ها و شرایط اختصاصی پیوست و متره برآورد و مطابق استانداردهاي رایج و با برخورداري از بالاترین کیفیت و منطبق بر موازین اصولی و فنی با شرایط ذیل از طریق مناقصه عمومی به یکی از شرکتهاي ذیصلاح واگذار نماید.

کارگاه منطقه ای اعتبار بخشی آموزشی مراکز آموزشی، درمانی در بیمارستان آیت الله روحانی (ره)

معاونت آموزشی دانشگاه در نظر دارد، کارگاه منطقه ای اعتبار بخشی آموزشی مراکز آموزشی، درمانی به منظور توانمندسازی اعضای محترم هیات علمی، مدیران و کارشناسان دانشگاه ها ی علوم پزشکی و مراکز آموزشی،درمانی کلان منطقه یک در امراعتباربخشی اختصاصی آموزشی را روز پنج شنبه ۲۲ شهریور ۹۷ ساعت ۹ صبح الی ۱۳ در بیمارستان آیت الله روحانی (ر ه) برگزار نماید.

کارگاه آموزشی آشنایی با آینده نگاری و مرجعیت علمی (ویژه دانشجویان استعداد درخشان)

دبیرخانه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی با همکاری مرکز مطالعات و توسعه ی آموزش علوم پزشکی کارگاه آموزشی آشنایی با آینده نگاری و مرجعیت علمی (ویژه دانشجویان استعداد درخشان) نیمه اول مهرماه ۹۷ در مرکز مطالعات و توسعه ی آموزش پزشکی دانشگاه برگزار می نماید.