فهرست

فاصله‌گذاری‌ حداقل ۱.۵ تا ۲ متری را در دوران کرونایی حفظ کنید

متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری دبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، گفت: اگر مجبورید بیرون بروید، فاصله‌گذاری‌ حداقل ۱.۵ تا ۲ متری را در دوران کرونایی حفظ کنید.

هموپرفیوژن یکی از روشهای درمان بیماران کرونایی در بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، یکی از روشهای درمانی که در بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های بابل بکار گرفته شده است، هموپرفیوژن با برداشت فاکتورهای التهابی می باشد.

باید و نبایدهای مصرف ویتامین D برای پیشگیری از شیوع کرونا

پزشک فوق تخصص بیماری‌های گوارشی دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا بر مصرف ویتامین‌های محلول در چربی مثل ویتامین D بسیار تاکید می‌شود، گفت: اکثر مردم دچار کمبود ویتامین D هستند و باید سعی در جبران کمبود این ویتامین در بدن کرد چراکه برای مقابله با ویروس کرونا مقدار مشخصی از مصرف ویتامین D تعریف شده است به عنوان مثال برای فرد بالغ ویتامین D با سطح بالای ۵ را می‌توان در نظر گرفت.

ثبت پراکندگی بیماران بستری مبتلا به کرونا در بابل توسط گروه جهادی پژوهشی شهید شجاعیان دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، گروه جهادی پژوهشی شهید شجاعیان با دریافت اطلاعات اولیه از مراکز مراجعه بیماران (بیمارستان ها و مراکز سرپایی)، به تجزیه و تحلیل آنها می پردازند.

داروها بر اساس پروتکل وزارت بهداشت بین بیماران مبتلا به کرونا توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر رضازاده از توزیع داروها بر اساس پروتکل وزارت بهداشت بین بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.