فهرست

جلسه آشنایی با استقرار نظام آمارهای ثبتی مبنا

جلسه آشنایی با استقرار نظام آمارهای ثبتی مبنا در ساعت ۹:۳۰ روز شنبه مورخ ۹۸/۹/۱۶ در دفتر ریاست دانشگاه با حضور رئیس محترم دانشگاه ، معاون محترم و کارشناسان محترم آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاونین محترم دانشگاه، سرپرست و کارشناسان محترم IT برگزار گردید.

بازدید دکترشمس اردکانی مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر شمس اردکانی مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و هیئت همراه، رئیس دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه از دانشکده و سلامتکده در حال ساخت طب ایرانی دانشگاه بازدید نمودند.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو دانشگاه، مراسم بزرگداشت روز دانشجو را در روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه ۹۸ ساعت ۱۲:۳۰ در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار می نماید.

یک دستگاه از بروزترین آمبولانس های دنیا به منطقه بیشه سر تحویل داده شد

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر ابوالقاسم لعلی رییس سازمان اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه بیان داشت: طی مراسمی با حضور دکتر سید فرزاد جلالی و دیگر مسئولین دانشگاه، یک دستگاه آمبولانس اسپرینتر ۳۱۵ اورژانس با تجهیزات کامل به ارزش بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به پایگاه اورژانس منطقه بیشه سر بابل تحویل داده شد.

اولین جشنواره دانشگاهی ایده های نوآورانه آموزشی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی (EDC) دانشگاه، اولین جشنواره دانشگاهی ایده های نوآورانه آموزشی (ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل) در ۲۴ آذر ماه ۹۸ ساعت ۱۲ ظهر در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار می نماید.

تقاضای کاذب برای دریافت واکسن آنفلوانزا شکل گرفته است

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به آمار‌ رو به افزایش افراد مبتلا به آنفلوانزا در کشور، گفت: طبق آمار‌ها تا شنبه هفته جاری ۵۶ نفر جان خود را در اثر آنفلوانزا از دست داده اند که این آمار اکنون بیشتر شده است.

قابل توجه مدیران محترم ستادی و عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

با توجه به راه اندازی سامانه بانک اطلاعات مدیران از سوی وزارت متبوع و اینکه منبعد کلیه ارتقاها و انتصاب مدیران با استفاده از اطلاعات این سامانه صورت می گیرد. ضروری است، مدیران محترم سطوح مختلف با پست سازمانی و یا با ابلاغ انشائی طبق تشکیلات با ورود به سامانه با استفاده از کلمه عبور دریافتی از طریق پیامک، پس از تائید اطلاعات شخصی، سابقه مدیریتی؛ تشویقات؛ سابقه پژوهشی –تالیف و ترجمه کتاب و مقاله؛ سابقه عضویت در کمیته، شورا، مجامع و... را همراه با بارگذاری مستندات مربوطه وارد نمایند.

ایجاد تحولی عظیم در کیفیت اجرای برنامه کنترل ایدز در کشور

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: فردی که به ایدز مبتلا است، چنانچه درمان شده و مراقبت خوبی داشته باشد، می تواند تا ۶۰ سال بعداز ابتلا به بیماری هم زندگی خوبی داشته و بدون هیچگونه مشکلی ادامه دهد.

دیدار دکتر جلالی با اعضای بسیج دانشجویی به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل،به مناسبت هفته بسیج دکتر سیدفرزاد جلالی، رئیس دانشگاه به همراه دکتر مهدی پورامیر، معاون فرهنگی‌ودانشجویی با اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه، دیدار کردند.

انتصاب مشاور رئیس دانشگاه در توسعه علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، طی حکمی از سوی دکتر سید فرزاد جلالی رئیس دانشگاه دکتر پرویز امری بعنوان مشاور رئیس در توسعه علمی دانشگاه منصوب شد.

انتصاب دکتر خیرخواه بعنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، طی حکمی از سوی دکتر سید فرزاد جلالی رئیس دانشگاه ، دکتر فرزان خیرخواه بعنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب شد و از زحمات دکتر پرویز امری تقدیر بعمل آمد.

ضرورت شکستن تابوهای آموزشی و اطلاع رسانی ایدز در رسانه های همگانی

معاون بهداشت در مراسم روز جهانی ایدز تاکید کرد: باید بتوانیم درباره این بیماری در رسانه های همگانی با رعایت موازین و فرهنگ کشورمان، آموزش داده و اطلاع رسانی کنیم و این تابو را در جهت بیماریابی بیشتر برای پیشگیری از ایدز بشکنیم.