فهرست

صعود ۴ پله‌ای پژوهشى دانشگاه علوم پزشكى بابل در رتبه بندی کشوری دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی کشور

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر جلالی از کسب مجدد رتبه دوم برونداد پژوهشی در کلان منطقه یک و رتبه ۱۶ در میان ۶۸ دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

تنها مدرک معتبر واکسیناسیون ایران، کارت دیجیتال صادرشده از سوی وزارت بهداشت است

دکتر علی شریفی زارچی سرپرست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد: تنها مدرک معتبر واکسیناسیون ایران، کارت دیجیتال صادرشده از سوی وزارت بهداشت است.

برگزیده شدن طرح کشوری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل با عنوان "مسابقه استعداد های برتر در فارماکولوژی پزشکی"

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، طرح دکتر محمد حسین اصغری عضو هیات علمی دانشگاه با عنوان "مسابقه استعداد های برتر در فارماکولوژی پزشکی" به تایید مرکز ملی مطالعات راهبردی آموزش پزشکی کشور رسید.

انتخاب نوع واکسن برای مادران باردار و دُز یادآور کادر بهداشت و درمان مبتنی بر شواهد علمی است

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه کمیته فنی واکسیناسیون کشور از برجسته ترین اساتید تشکیل شده است و درمورد اینکه چه نوع واکسنی برای کدام گروه سنی استفاده شود، تصمیم گیری می کند، گفت: این تصمیم مبتنی بر شواهد علمی و موجودی واکسن در کشور اخذ شده و تحت تاثیر هیچ عاملی قرار نمی گیرد.

راه اندازی بخش جدید شیمی درمانی سرپایی و واحد آموزش بیمارستان شهیدرجائی بابلسر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهیدرجائی بابلسر، دکتر شریف‌پور ازراه اندازی بخش های جدید شیمی درمانی سرپایی و واحد آموزش این مرکز با کمک خیرین خبر داد.

واکسن تک دوز به معنای نیاز به یکبار تزریق نیست بلکه ویال واکسنهای وارد شده حاوی یک دوز است

در پی انتشار خبری مبنی بر ورود واکسن تک دوز به کشور و برداشت نادرست مبنی بر تک دوز بودن این واکسنها، سازمان غذا و دارو اعلام کرد: تک دوز بودن واکسن به معنای نیاز به یک بار تزریق داشتن نیست.

علامه حسن‌زاده آملی دار فانی را وداع گفت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، روح بلند و ملکوتی عالم جلیل القدر و وارسته، ذوالفنون، فیلسوف، فقیه، عارف و استاد دروس حوزوی :علامه حسن‌زاده آملی» به لقا الله پیوست.

کسب کرسی کمیته مرکزی شبکه دانشجویی توسعه آموزش علوم پزشکی کشور توسط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قائمی از کسب کرسی کمیته مرکزی شبکه دانشجویی توسعه آموزش علوم پزشکی کشور توسط علی‌اکبر خسروی‌لاریجانی دانشجوی دانشگاه خبر داد.

۵۳ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال بابل یک دُز واکسن دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر جلالی از وضعیت بسيارمطلوب واكسيناسيون كرونا در بابل خبر داد و گفت: این روند با توجه به واردات واکسن، سرعت زیادی به خود گرفت.

قابل توجه مدیران محترم ستادی و عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی بابل

بر اساس بخشنامه ارسالی از معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، کلیه مدیران ستادی و عملیاتی در سطوح مختلف مدیریتی با پست سازمانی و یا ابلاغ انشائی طبق تشکیلات که تاکنون موفق به ثبت نام در سامانه اطلاعات مدیران سلامت نشدن در اسرع وقت اقدام نمایند.

سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای دانش‌آموزان سال آخر متوسطه دوم باز شد

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا salamat.gov.ir برای دانش‌آموزان سال آخر متوسطه دوم (متولدین ۱ مهر ۱۳۸۲ تا ۱ مهر ۱۳۸۳) خبر داد.