فهرست

تمدیدسومین فراخوان مدیریت دانش دانشگاه علوم پزشکی بابل

به اطلاع کلیه کارکنان، کارشناسان و مدیران محترم دانشگاه می رساند، به دلیل مشکلات سامانه مدیریت دانش، مهلت تعیین شده سومین فراخوان مدیریت دانش دانشگاه علوم پزشکی بابل تمدید گردید.

اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در خصوص امتیاز کرونا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، پیرو اطلاعیه اخیر سازمان تامین اجتماعی در خصوص امتیاز کرونا، داوطلبانی که در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل شاغل بوده اند ،پس از مطالعه دقیق اطلاعیه فوق الذکر، فرم شماره 1 را از سایت دانشگاه علوم پزشکی بابل و فرم شماره 2 را از سایت جهاد دانشگاهی دریافت و پس از تکمیل آن و مراجعه به مرکز درمانی محل اشتغال و پس از اخذ تاییدیه های لازم از مسئولین مرکز، به همراه قرارداد سالانه و سابقه بیمه به معاونت در مان دانشگاه تحویل نمایند.

اعلام فراخوان آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل، آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران به عنوان رویدادی فرهنگی، دانشجویی هرساله با همکاری وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات ذی‌ربط با هدف پاسداشت ارزش‌های الهی، انسانی و اخلاقی در جامعه، به ویژه در میان دانشجویان، ترویج فرهنگ فداکاری، شجاعت، دلاوری و نوعدوستی در میان دانشجویان، برانگیختن دانشجویان به مشارکت در کنشهای امدادی، خیرخواهانه و نیکوکارانه و نمادسازی و الگودهی جوانان و شخصیت‌های فداکار و معرفی به جامعه و جوانان برگزار می‌شود.

درخشش دانشگاهیان علوم پزشکی بابل در بیست وهشتمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل، در بیست وهشتمین دوره از جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت، دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخش های معارفی، ادبی، پژوهشی و آوایی در رده های دانشجویان، کارکنان، اساتید موفق به کسب شش رتبه ی برتر و یک مقام شایسته ی تقدیر شدند.

برای نخستین بار در مازندران جراحی استخوان بازو با پیوند استخوان از جسد در بابل

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل از پیوند استخوان جسد به محل شکستگی گردن استخوان بازو بیمار برای نخستین باردر مازندران در بیمارستان شهید بهشتی بابل خبر داد.

آخرین گزارش وزیر بهداشت به رئیس جمهور شهید در مورد دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر عین اللهی وزیر بهداشت در حضور آیت ا... رئیسی رئیس جمهور شهید در سفر استانی به مازندران در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (سه روز قبل از شهادت) گفت: در سفر پر خیر و برکت جنابعالی به استان مازندران در مجموع 11 پروژه مهم بهداشتی و درمانی در سطح استان افتتاح می شود.

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل در مسابقات ورزشی شمال کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، دومین دوره مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر منطقه شمال کشور در ۱۰ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ساری برگزار گردید.

جراحی نادر تعویض مفصل شانه در بیمارستان شهید بهشتی بابل

جراح استخوان و مفاصل دانشگاه علوم پزشکی بابل از انجام جراحی نادر تعویض مفصل شانه در بیمارستان شهید بهشتی بابل خبر داد و گفت: همی ارتروپلاستی شانه روشی برای درمان شکستگی‌های پیچیده و شدید سر استخوان بازو است.

پانزدهمین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، پانزدهمین یادواره شهدای منتسب به همکاران و اساتید دانشگاه همراه با گرامیداشت شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و همراهان با سخنرانی سردار میرشکار و با حضوردکتر سیدعلی مظفرپور رئیس دانشگاه، معاونین، اساتید، کارکنان و دانشجویان در مسجد امام علی (ع) برگزار شد.

تعبیر مردم دوستی در مازندران، با ارائه خدمات درمانی رایگان به کودکان بیمار

با تدبیر دولت سیزدهم، طرح ارائه خدمات رایگان کودکان زیر هفت سال در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل، عشق به مردم و کودکان را در مازندران تعبیر کرد.

مراسم گرامیداشت شهادت رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و همراهان شهیدش با زمزمه زیارت عاشورا و با سخنرانی حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی دادستان بابل و با حضور دکتر حسن حسن نتاج نماینده منتخب مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، آقای پیرفلک فرماندار ویژه شهرستان بابل، دکتر سیدعلی مظفرپور رئیس دانشگاه، سرهنگ بابایی فرمانده سپاه، سرهنگ داداش‌تبار فرمانده نیروی انتظامی، معاونین، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان در مسجد امام علی (ع) دانشگاه برگزار گردید.

مروری بر اقدامات آیت‌الله رییسی در حوزه سلامت

محرومیت‌زدایی از سلامت، هدف‌گذاری ویژه برای مناطق کم‌برخوردار و مرزی، ارزان کردن درمان و دسترسی آسان به خدمات پزشکی؛ استراتژی که از سوی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی و در دولت سیزدهم با جدیت دنبال شد و اکنون سرعت اجرای بسیاری از پروژه‌های حوزه سلامت کاملا مشهود است و ثمره بسیاری از این طرح‌ها و برنامه‌ها برجان جامعه و به ویژه جان دردمند بیماران نشسته است...

گرامیداشت هفته ملی اهدا عضو، اهدا زندگی در بیمارستانهای بابل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، بمناسبت هفته اهدا عضو اهدا زندگی، دکتر محمدیان معاون درمان دانشگاه با همراهی مسئول واحد شناسایی مرگ مغزی خانم ضیاتبارو با حضور روسا و مدیران مراکز درمانی از کوردیناتورهای بیمارستانی (هماهنگ کننده) و پزشکان تأییدکننده مرگ مغزی و کلیه همکاران بخشهای ICU بیمارستان‌های روحانی، شهید بهشتی، شهید یحیی نژاد، کودکان شفیع‌زاده امیرکلا بابت همکاری در فرایند شناسایی، تائید، رضایت گیری و اعزام موارد مرگ مغزی با اهدا لوح سپاس و شاخه گل، تقدیر بعمل آوردند.

۳ پروژه مهم درمانی در بابل همزمان با سفر رئیس‌جمهور به مازندران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل،بزرگترین مرکز دیالیز شمال کشور در بابل و ساختمان نوین درمانی بیمارستان فوق تخصصی کودکان شفیع‌زاده امیرکلا توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی «رئیس جمهور» محترم به صورت ویدئو کنفرانس و ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل توسط دکتر عین‌اللهی وزیر بهداشت افتتاح شد.