فهرست

لزوم تصویب و اعلام صریح و شفاف دستورالعمل ها در آستانه ماه محرم

روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به رییس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به موج جدید بیماری کرونا و ابراز نگرانی از اشباع تخت های بیمارستانی بر حمایت و اقدام جهادی و عاجل ستاد ملی مدیریت کرونا برای حفظ توان نیروی انسانی باقی مانده در صحنه و نیز لزوم تصویب و اعلام صریح و شفاف دستورالعمل ها در آستانه ماه محرم تاکید کردند.

بازدید تیم علمی و اجرایی کشور کوبا از روند کار آزمائی فاز سوم واکسن پاستور در بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم‌پزشکی بابل، دکتر فرزاد جلالی از حضور اعضای هيئت علمى و اجرايی و نمایندگان انستیتو پاستور کوبا جهت بازدید از از روند کار آزمائی بالینی فاز سوم واکسن پاستور در بابل خبر داد.

برگزاری شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل، شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی بصورت الکترونیک و در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ برگزار می شود.

توصیه ها و هشدارهای بهداشتی کشتار دام در عید قربان

ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مشترک و قابل انتقال بین انسان و حیوان، خواهشمند است در خصوص تهیه و ذبح دام موارد زیر را حتماً رعایت نمایید.

مثبت شدن ۵۰ درصد تست‌های فوری کرونا در بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت که از دو روز پیش تاکنون نتیجه ۵۰ درصد تست‌های فوری کرونا در مراکز زیر پوشش این دانشگاه مثبت می‌شود که نشانگر شتاب بالای ابتلای شهروندان به کرونای دلتا است.

بستری ۲.۸ درصد از جمعیت بابل به علت کرونا ( مشکوک و قطعی)

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم‌پزشکی بابل، دکتر جلالی از بستری بستری ۲.۸ درصد از جمعیت بابل به علت کرونا ( مشکوک و قطعی) در یکی از بیمارستان‌های این شهر خبر داد.

قدردانی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی بابل از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات نظام پزشکی شهرستان بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل «دانشگاه علوم‌پزشکی بابل»، دکتر جلالی در پیامی از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات نظام پزشکی شهرستان بابل تشکر کرد.

برگزاری مرحله دوم آزمون نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص (طرح ملی کووید)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، مرحله دوم آزمون نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان، در یک نوبت شامل پرستاری مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح ۱ و ۲ و مدیریت بیماران متوسط، شدید و بحرانی کووید ۱۹ بستری در بخش های عادی و ویژه برای متخصصین، در روز پنج شنبه مورخ ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰ در مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار گردید.

جوان شیرگاهی در ماراتن ۲۶ روزه، کرونا را شکست داد/ پایان چشم انتظاری سه فرزند برای پدر

روابط عمومی و امور بین‌الملل «دانشگاه علوم‌پزشکی بابل»: جوان شیرگاهی پس از ۲۶ روز مبارزه سخت با کرونا در آی‌سی‌یو بیمارستان روحانی بابل، این بیماری را شکست داد و امروز ترخیص شد.