فهرست

‌راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بابل ویژه نو‌دانشجویان

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل: ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی و عرض خیرمقدم به نو‌دانشجویان دانشگاه بابل، با توجه به تداوم وضعیت آموزش از راه دور به دلیل وضعیت اپیدمی کرونا در کشور، اداره روابط عمومی با همکاری معاونت‌ها، واحدها و سایر مراکز مربوطه در دانشگاه با هدف تسهیل خدمات رسانی و کمک به نودانشجویان جهت استفاده بهینه از تمامی امکانات، ظرفیت‌ها و خدمات دانشگاهی، اقدام به راه اندازی بسته «راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بابل» ویژه شما عزیزان کرده است.

با توجه به اهمیت آشنایی شما نودانشجوی عزیز با روند‌ها و فرایند‌‌ها و نیز اطلاع از کلیه فعالیت‌‌ها و برنامه‌‌های مختلف آموزشی، علمی و پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، دینی و...، خواهشمند است ضمن مراجعه به هریک از آدرس‌ها و لینک‌های ذیل و مطالعه دقیق آنها، نسبت به پیگیری امور و نیازهای خود اقدام نمائید:

۱. معاونت آموزشی: برای آشنایی با آئین نامه‌ها و ضوابط آموزشی، تقویم آموزشی و دستورالعمل‌های انتخاب واحد و ثبت نام، حذف و اضافه و …به وبسایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل با آدرس http://education.mubabol.ac.ir/ مراجعه نمائید.

۲. معاونت پژوهشی: برای اطلاع از فعالیت‌های معاونت پژوهشی، سامانه مدیریت همایش‌ها، سامانه نشریات و مجلات علمی، و.... به وبسایت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بابل با آدرس http://research.mubabol.ac.ir/ مراجعه نمائید.

۳.معاونت فرهنگی دانشجویی: برای آگاهی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان، تشکل‌های اسلامی، نشریات دانشجویی و آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی و....  به وبسایت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با آدرس http://mefda.ir/service/universities/babol مراجعه نمائید. 
 

۴.معاونت بهداشتی: برای آشنایی با مراکز بهداشت و .. ، به وبسایت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل با آدرس http://health.mubabol.ac.ir/ مراجعه نمائید.

۵.معاونت درمان:  برای آشنایی با بیمارستان ها و ..   به وبسایت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل http://darman.mubabol.ac.ir/ کلیک نمائید.

۶. اداره کتب و انتشارات دانشگاه: برای آشنایی با انتشارات دانشگاه بابل، آگاهی از تازه‌های انتشار و لیست کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی بابل  با آدرس http://pub.mubabol.ac.ir/ مراجعه نمائید.

۷. اداره امور خوابگاه ها: برای آگاهی از خدمات اداره خوابگاه‌ها، دریافت آئین‌نامه، مدارک موردنیاز، آدرس خوابگاه‌ برادران اینجا کلیک نمائید.

۸. کانال رسمی دانشگاه: برای آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه بابل در کانال تلگرام روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل عضو شوید.

برای مشاهده تصاویر محوطه دانشگاه علوم پزشکی ٬ تصاویر مراکز دانشگاه علوم پزشکی بابل  ٬ تصاویر دانشگاه علوم پزشکی بابل۲ بر روی لینک ها کلیک کنید.

لینک هایی که احتمالا الان و یا در طول دوران دانشجویی تون بهشون نیاز پیدا میکنید:

اتوماسیون تغدیه: food.mubabol.ac.ir

سامانه هم آوا: hamava.mubabol.ac.ir

سامانه آموزش مجازی نوید: http://mubabolnavid.vums.ac.ir/

صندق رفاه دانشجویان: portal.srd.ir

آدرس کانال تلگرامی کانون های دانشجویی  @mukanoonbabol

 کانال تلگرامی بسیج دانشجویی @bmubabol

پیج اینستاگرام بسیج دانشجویی  instagram.com/bmu_babol

دانشگاه علوم پزشکی بابل به عنوان نماد آموزش عالی کشور وظیفه می‌داند تا نهایت تلاش خود را جهت مهیا ساختن محیطی علمی، بانشاط، همراه با استانداردهای بالای آموزشی و پژوهشی برای شما نودانشجویان عزیز فراهم نماید.